06.06.2017

Raport z wypożyczeń

Sprawdźmy jak w miniony weekend radzili sobie wypożyczeni Górale!I LIGAZnicz Pruszków - Olimpia Grudziądz 0:1Bramka: Damian Michalik 13Zespół z Grudziądza tegoroczne zmagania zakończył na 6 lokacie. Bramkę na wagę trzech punktów w meczu ze Zniczem zdobył Damian Michalik. W ostatnim spotkaniu sezonu 84  minuty na boisku spędził Daniel Feruga, którego w końcówce meczu zmienił Radosław Jasiński. Był to 13 występ w podstawowej ,,jedenastce" zawodnika wypożyczonego z Podbeskidzia.II LIGAStal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1:0Bramka: Adrian Gębalski 60(k)Zespół Kamila Jonkisza tegoroczne zmagania w II lidze zakończył na 10 miejscu. W ostatnim domowym meczu zawodnicy ze Stalowej Woli pokonali drużyną Siarki 1:0. Autorem jedynego trafienia w tym spotkaniu został Adrian Gębalski który pewnie wykonał rzut karny. Cały mecz w barwach Stali rozegrał Kamil Jonkisz, który ukarany został żółtą kartką.
---
Mateusz Janeczko z Kotwicy Kołobrzeg w meczu z Olimpią Elbląg nie zagrał z powodu kontuzji.
---III LIGAŚlęza Wrocław - BKS Stal Bielsko Biała 0:1Bramka: Marcin Czaicki 19(k)Zespół z Bielska Białej zwyciężył w Oławie z wrocławską Ślęzą 1:0. Na boisko spośród 3 zawodników wypożyczonych z TSP zameldowało się tylko dwóch. Konrad Kareta rozegrał pełne 90 minut, natomiast Bartosz Iskrzycki został zmieniony przez Kamila Bezaka w 78 minucie. Aleksander Chmielewski nie pojawił się na boisku. BKS dzięki zwycięstwu wskoczył na 5 pozycje w tabeli.