Kolejny Partner Biznes: witamy Berndorf Baderbau

Dziś Partnerem Biznes Podbeskidzia została firma Berndorf Baderbau - zajmująca się budową basenów

Pracownicy naszej firmy na bieżąco obserwują poczynania TS Podbeskidzie - mówi Marek Wrzal prezes firmy - Niektórzy z nich biernie, jednak wielu czynnie uczestniczy w meczach miejscowych Podbeskidzia. Chociaż piłkarze potrafią grać różnie, nieraz wyprowadzając nas z równowagi, jesteśmy im wierni i cieszymy się, że grają w ekstraklasie. Wszyscy mamy nadzieję, że pewnego pięknego dnia nasza ulubiona drużyna zagra w pucharach europejskich i będziemy mogli u nas gościć najwyższej klasy drużyny europejskiej lig. Wówczas będziemy jeszcze bardziej dumni, że my też wnieśliśmy drobny wkład w pozytywny rozwój TS Podbeskidzie - przyznaje prezes nowego Partnera Biznes klubu.

Nie zwalniamy tempa, nadal aktywnie poszukujemy nowych partnerów i sponsorów - mówił po umowie z Berndorf Baderbau prezes klubu Tomasz Mikołajko Cieszy każda nowa firma, która chce z nami współpracować. Wiem, że wiele jeszcze takich jest, bo nasz region jest bardzo przedsiębiorczy i działa tu sporo firm. Dziś dziękuję panu Markowi Wrzal, że zechciał dołączyć do naszego klubu, liczę że będzie z nami również w sobotę na stadionie kibicował Góralom.

BERNDORF BADERBAU zajmuje się budową i modernizacją kompleksów basenowych. W tym celu wykorzystuje najwyższej jakości niecki basenowe ze stali nierdzewnej, łącząc nowoczesną estetykę z ponadczasową elegancją. Baseny firmy Berndorf stanowią wizytówkę parków wodnych i rekreacyjnych w przestrzeni publicznej, a także hoteli, uzdrowisk i prywatnych rezydencji.

MENU