22.07.2018

Jaroch: Udało się dobrze wejść w sezon

Bartosz  Jaroch podsumował pierwsze spotkanie w nowym sezonie ligowym.Najważniejsze, że udało nam się dobrze wejść w ten sezon. Wiedzieliśmy bardzo dużo o GKS-ie, jest to bardzo dobry i groźny rywal, ale my również mieliśmy swoje założenia i na szczęście udało nam się je zrealizować. Szkoda, że w pierwszej połowie nie udało nam się strzelić kolejnych bramek, bo okazje do podwyższenia wyniku były. Wynik 1:0 jednak nam wystarczył, a dodatkowo uważam, że Katowice na dobrą sprawę nie stworzyły sobie jakiś znakomitych sytuacji na zdobycie bramki. Nerwy były do końca, ale teraz myślimy już o kolejnym rywalu. Co do naszej gry po przerwie zabrakło nam trochę większego utrzymania przy piłce i wymienienia kilku podań z przodu. Ciągle ciężko trenujemy, ćwiczymy schematy gry i zgrywamy się, a jak wiadomo czas gra na naszą korzyść.