Bilety dla grup? To proste!

Dla zainteresowanych biletami dla grup szkolnych wprowadziliśmy udogodnienie w postaci formularza zgłoszeniowego. Teraz zgłoszenie grupy na mecz jest jeszcze prostsze!

 

Rezerwacja – krok po kroku:

 

Aby dokonać rezerwacji dla grupy w ramach akcji „Od najmłodszych lat” należy:

1. Wejść na stronę FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

2. Wypełnić wszystkie pola, które widnieją na stronie, a następnie zaznaczyć mecz, którym grupa jest zainteresowana.

3. Minimalna ilość uczestników w danej grupie wynosi 10 podopiecznych, na których przypada maksymalnie 1 opiekun, który również otrzyma bilet w promocyjnej cenie 1 zł. Maksymalna granica liczebności grupy nie jest określona.

4. Po prawidłowym dokonaniu rezerwacji na adres maila podanego w formularzu przyjdzie wiadomość potwierdzająca dokonania rezerwacji oraz link do drugiej części formularza, w którym należy uzupełnić dane osobowe tj. nazwisko, imię oraz numer PESEL uczestników. Formularz należy odesłać w ciągu 48 godzin od otrzymania. Po tym terminie rezerwacja zostanie anulowana.

Brak informacji zwrotnej oznacza błędne dokonanie rezerwacji, np. nie wszystkie pola zostały uzupełnione.

5. Formularz weryfikuje poprawność numeru PESEL. W przypadku wprowadzenia błędnego numeru system podświetli pole na czerwono, a przesłanie formularza nie będzie możliwe.

6. Na dole formularza, w którym należy wpisać dane osobowe uczestników, znajduje się pole komentarz, w którym można wpisać liczbę biletów rezerwowanych obok grupy oraz dane osób, które nie mogą być zarejestrowane jako grupa szkolna np. są to dodatkowe osoby dorosłe.

7. Po poprawnym wypełnieniu formularza z danymi osobowymi zgłaszający otrzyma e-mail z potwierdzeniem i informacjami dotyczącymi odbioru biletów. Płatność za bilety odbywa się gotówką przy odbiorze biletów.

ZAPRASZAMY!

MENU