26.03.2017

Trzy bramki Dolnego, dają trzy punkty

Hat-trick Jozefa Dolnego pozwolił rezerwom Podbeskidzia zwyciężyć w meczu z LKS-em Wilki Wilcza i wspiąć się na czwartą pozycję w ligowej tabeli.Słowak po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców już w trzeciej minucie, jeszcze przed przerwą podwyższył na 2:0 i gospodarze mogli spokojnie kontrolować przebieg spotkania. W drugiej połowie rywale zdobyli bramkę kontaktową, ale ostateczny wynik meczu ustalił Dolny bramką z rzutu wolnego, kompletując hat-tricka i dając Góralom kolejne trzy punkty.Podbeskidzie II - Wilki Wilcza 3:1 (2:0)Bramki: 3', 17', 90' Dolny - 67' BartoszewiczTSP II: Busatto, Zakrzewski (85' Gawor), Felsch, Malec, Widełka, Jaworski, Walkiewicz, Wojciechowski (63' Tyrna) , Kostorz (83' Handy), Gutowski (72' Handzlik), Dolny.Trener: Piotr Bogusz