06.03.2017

Juniorzy zaczęli z przytupem

Aż siedem bramek w wyjazdowym spotkaniu zdobyli juniorzy starsi Podbeskidzia występujący w I lidze wojewódzkiej juniorów A1.Zmierzający po awans do Centralnej Ligi Juniorów podopieczni trenera Pawła Łosia w pierwszym meczu wiosennym rozbili w Bytomiu tamtejszą Polonię aż 7:3. Wynik do przerwy 2:1, dla gospodarzy nie zapowiadał tak efektownej kanonady w drugich 45 minutach i wysokiego zwycięstwa TSP. Bohaterem bielszczan był Damian Oczko, który aż pięć razy trafiał do siatki rywali. Po jednym golu dołożyli Kacper Gach i Adrian Pindera i Górale ponownie rozsiedli się w fotelu lidera rozgrywek. Zajmujący drugie miejsce Ruch Chorzów depcze bielszczanom po piętach - w sobotę pokonał Rekord Bielsko-Biała 2:1 i na jeden dzień zajął pierwszą lokatę, ale po meczu Podbeskidzia układ ligowej tabeli wrócił do poprzedniego ładu.Polonia Bytom – TS Podbeskidzie 3:7 (2:1)Bramki: Oczko (pięć), Gach, PinderaSkład: Felsch – Gutowski, Gibas, Powała, Kryger, Możdżonek, Smolarz, Matuszczyk (70. Drabik), Stanclik (46. Pindera), Gach (46. Oczko), Królak (68. Bury). Trener: Paweł Łoś.TABELA ROZGRYWEKDamian Oczko, autor pięciu goli: