18.03.2018

[IV liga]: TSP II - Spójnia 3:2

Drużyna trenera Piotra Bogusza nie pozwoliła sobie na wyrwanie punktów i mimo straconego dwubramkowego prowadzenia, zdołała przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.Górale mecz ze Spójnią Landek zaczęli w sposób piorunujący - w 2 minucie Kacper Gach zdobył pierwszą bramkę, a w 11 na 2:0 podwyższył Lubosz Kolar. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa, po której wydawało się, że mecz jest już rozstrzygnięty. Nic bardziej mylnego. Dwie skuteczne akcje w 51 i 62 minucie sprawiły, że wynik spotkania ponownie stał się sprawą otwartą. Wytrwałe dążenie do wygranej przyniosło skutek - w 88 minucie wynik meczu na 3:2 ustalił Peter Sladek.Podbeskidzie II - Spójnia Landek 3:2 (2:0)Bramki: 2' Gach, 11' Kolar, 88' Sladek - 51' Sobas, 62' SikoraPodbeskidzie II: Fabisiak - Sobczak, Gibas, Jaworski, Jaroch, Pindera, Gach (74' Stanclik), Podgórski, Walkiewicz, Matuszczyk (66' Sladek), Kolar (83' Gutowski)