07.10.2017

[IV liga]: Seria trwa - kolejne 3 punkty

Dziewięć punktów w ciągu jednego tygodnia - taką zdobyczą mogą pochwalić się zawodnicy rezerw Podbeskidzia, którzy dziś odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo.Zawodnicy trenera Bogusza przed tygodniem przerwali złą passę i wygrali 2:1  z MKS-em Lędziny, w środę w zaległym meczu z GKS-em Radziechowy-Wieprz wysoko wygrali 4:0, a do kompletu dziś pokonali na wyjeździe Unię Racibórz 3:2. Bielszczanie przez większość meczu kontrolowali grę, pomogła w tym szybko zdobyta jedna, a następnie druga bramka. Nie minął kwadrans a Podbeskidzie II prowadziło 2:0 po golach Bartłomieja Kręcichwosta w 2 minucie i Kacpra Gacha w 11. Przy obu bramkach asysty zaliczył Sebastian Smolarz. Gdy przed przerwą na 3:0 trafił Damian Oczko wydawało się, że w tym meczu emocji już nie będzie. Tymczasem w 81 minucie Kamila Lecha pokonał Paweł Woniakowski a w 90 ten sam zawodnik z rzutu karnego zdobył kontaktową bramkę dla Unii. To było jednak zbyt mało by gospodarze mogli powalczyć o remis i trzecie z rzędu zwycięstwo TSP II stało się faktem.Unia Racibórz - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:3 (0:3)Bramki: 2' Kręcichwost, 11' Gach, 31' Oczko - 81', 90' (k) WoniakowskiPodbeskidzie II: Lech - Walkiewicz, Gibas, Jaworski, Pindera, Matuszczyk, Smolarz (81' M. Sobczak), Gach, Oczko, Królak (73' Strączek), Kręcichwost (65' Machalica)