15.10.2017

[IV liga]: Odra zabiera punkty

W meczu IV ligi zespół rezerw Podbeskidzia nie podniósł się po szybko straconych dwóch bramkach i uległ Odrze Centrum Wodzisław Śląski.Uskrzydleni trzema kolejnymi zwycięstwami podopieczni Piotra Bogusza szybko zostali sprowadzeni na ziemię przez lidera rozgrywek, drużynę Odry Centrum Wodzisław Śląski. Goście stworzyli sobie przez 90 minut zaledwie dwie sytuacje pod bramką Kamila Lecha, ale byli zabójczo skuteczni, zdobyli dwie bramki na początku meczu i prowadzenia nie oddali aż do końcowego gwizdka. Już w 10 minucie było 0:1 po trafieniu Tomasza Zielińskiego. Trzy minuty później drugą bramkę dla Odry zdobył Mateusz Sitnik.
Górale jeszcze przed przerwą złapali kontakt z rywalami, za sprawą gola autorstwa Kacpra Kostorza, ale to była jedyna odpowiedź jaką dali bielszczanie. W drugiej połowie pomimo starań zawodnicy "dwójki" nie zdołali doprowadzić do remisu.Podbeskidzie II - Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:2 (1:2)Bramki: 45' Kostorz - 10' Zieliński, 13' SitnikPodbeskidzie II: Lech - Szymański, Gibas, Jaworski, Walkiewicz (75' M. Sobczak), Smolarz, Zgarda, Matuszczyk (78' Machalica), Kostorz, Oczko, Kręcichwost (46' Królak)