19.08.2017

[IV liga]: Dąb Gaszowice - TSP II 2:2

Podbeskidzie II, podobnie jak zespół juniorów, także zremisowało swój mecz w stosunku 2:2, rywalem "dwójki" był GKS "Dąb" Gaszowice. To pierwszy w tym sezonie mecz rezerw pod wodzą nowego-starego trenera Piotra Bogusza, który wrócił na swoje stanowisko z ubiegłego sezonu zastępując Dariusza Mrózka. Mecz bardzo dobrze rozpoczęli bielszczanie - już w szóstej minucie strzałem głową bramkarza z Gaszowic pokonał Szymon Królak - asystę zanotował dośrodkowujący z rzutu rożnego Piotr Jaworski. Gospodarze odpowiedzieli kilka minut później a Krausa pokonał Reguła. Przed samą przerwą Podbeskidzie zdobyło drugą bramkę, autor pierwszego trafienia, Królak, tym razem wystąpił w roli asystenta a celnym strzałem głową popisał się Filip Matuszczyk. Niestety nie udało się wywieźć kompletu punktów - w 77 minucie rzut karny dla drużyny Dębu wykorzystał Sikora. GKS "Dąb" Gaszowice - Podbeskidzie II 2:2 (1:2)Bramki: 13' Reguła, 77' (k) Sikora  -  6' Królak, 44' MatuszczykPodbeskidzie II: Kraus - Kujawa, Gibas, Jaworski, Jaroch (46' Pindera, 85' Machalica)), Szymański (46' Smolarz), Zgarda, Kostorz, Matuszczyk, Oczko, Królak (65' Kręcichwost)

Trener: Piotr Bogusz